Služby

24/7 Express opravy

Expresní služby

Poskytujeme servis a instalace elektronických a elektromechanických částí motoru, které umožňují řízení a kontrolu motoru dálkově.

Oprava aktuátorů škrtící klapky plynových motorů. Oprava elektromechanických částí směšovačů plynových motorů. Repase řídícího systému.

Možnost kontroly chodu motoru vzdáleně pomocí webového rozhraní z pohodlí domova či kanceláře.

Montáž a připojení fázovacích jednotek české firmy Motortech. Přefázování a kontrola generátoru plynových motorů. Výhodou je především nižší cena než v případě obdobné jednotky zahraničního původu. V případě závady oprava maximálně do 24 hodin.

Renovace a čištění

Renovace hlav válců dle provozního postupu.
Renovace turbodmychadla ABB Garett PBS, čištění, vyvažování, osazení originálními komponenty do 24h.
Renovace generátoru, výměna ložisek, čištění a rovnání.
Renovace pomocných pohonů.
Renovace oběhových čerpadel, trojcestných ventilů, stolních chladičů, ventilátorů, řídících systémů, tepelných výměníků.
Repase startérů V8, V12, V16, V20.
Renovace spalinových výměníků.
Renovace chladičů směsí.
Renovace regulační soustavy.
Opravy bloků motoru: vrtání, soustružení, vložkování, zabrušování.
Opravy klikových a vačkových hřídelí, měření, zabrušování.
Renovace zapalovacích jednotek, řídících systémů a klapek motoru (Heinzmann, Altronic, Motortech, Woodward), výměna elektroinstalace. Výměna řídícího systému.
Renovace a výroba krmných šneků a krmných cest.
Renovace krmných převodovek.
Renovace dmychadel.

Termokamera a video scanování

Expertní analýza motorů

Provádíme kompletní montáž pro měření výroby či detailní měření tepla všech kogeneračních jednotek a stacionárních motorů značek MWM, Deutz, Jenbacher a MAN.

Nabízíme snímání motorů, elektrorozvaděčů a trafo stanic, elektromotorů, turbodmychadel termokamerou Fluke Ti450 a to s kompletním vyhodnocením snímků. Dále nabízíme snímání tepelných výměníků, spalinových výměníků, topných systémů a dalších částí kogeneračních jednotek do maximální teploty 1200 °C. Veškeré měření je v souladu s normami ČSN ISO 18436-1 (011445), článek 1-8.

Kompletní servis motorů MWM, Jenbacher, Deutz, Schnell a Man. Široká škála servisních služeb pro všechny stacionární motory a kogenerační jednotky. Školený tým specialistů s originální nabídkou náhradních dílů pro motory MWM a Jenbacher.

Videoendoskopie se záznamem. Fibroskopická video endoskopie od průměru 2,4mm kompletní video a foto vašich průmyslových zařízení, analýza pro pojišťovny a servisní zpráva. Tuto službu nabízíme jako jediný servis v České republice jakožto oficiální partner společnosti Olympus.