Služby

Poskytujeme servis a instalace elektronických a elektromechanických částí motoru, které umožňují řízení a kontrolu motoru dálkově.

Oprava aktuátorů škrtící klapky plynových motorů. Oprava elektromechanických částí směšovačů plynových motorů. Repase řídícího systému.

Možnost kontroly chodu motoru vzdáleně pomocí webového rozhraní z pohodlí domova či kanceláře.

Montáž a připojení fázovacích jednotek německé firmy Motortech. Přefázování a kontrola generátoru plynových motorů. Výhodou je především nižší cena než v případě obdobné jednotky zahraničního původu. V případě závady oprava v nejkratším možném čase.

Renovace a čištění

Renovace hlav válců dle provozního postupu.
Renovace turbodmychadla ABB Garett PBS, čištění, vyvažování, osazení originálními komponenty do 24h.
Renovace generátoru, výměna ložisek, čištění a rovnání.
Renovace pomocných pohonů.
Renovace oběhových čerpadel, trojcestných ventilů, stolních chladičů, ventilátorů, řídících systémů, tepelných výměníků.
Repase startérů V8, V12, V16, V20.
Renovace spalinových výměníků.
Renovace regulační soustavy.
Opravy bloků motoru: vrtání, soustružení, vložkování, zabrušování.
Opravy klikových a vačkových hřídelí, měření, zabrušování.
Renovace zapalovacích jednotek, řídících systémů a klapek motoru (Heinzmann, Altronic, Motortech, Woodward), výměna elektroinstalace. Výměna řídícího systému.
Renovace dmychadel.

Termokamera a video scanování

Expertní analýza motorů

Provádíme kompletní montáž pro měření výroby či detailní měření tepla všech kogeneračních jednotek a stacionárních motorů značek MWM, Deutz a MAN.

Nabízíme snímání motorů, elektrorozvaděčů a trafo stanic, elektromotorů, turbodmychadel termokamerou Fluke Ti450 a to s kompletním vyhodnocením snímků. Dále nabízíme snímání tepelných výměníků, spalinových výměníků, topných systémů a dalších částí kogeneračních jednotek do maximální teploty 1200 °C. Veškeré měření je v souladu s normami ČSN ISO 18436-1 (011445), článek 1-8.

Kompletní servis motorů MWM, Deutz, Schnell a Man. Široká škála servisních služeb pro všechny stacionární motory a kogenerační jednotky. Školený tým specialistů s originální nabídkou náhradních dílů pro motory MWM.

Videoendoskopie se záznamem. Fibroskopická video endoskopie od průměru 2,4mm kompletní video a foto vašich průmyslových zařízení, analýza pro pojišťovny a servisní zpráva.